בודפשט מציעה חיי לילה שלא נופלים מאף עיר באירופה. בשנים האחרונות סצינת חיי הלילה התפתחה מאד והיום ניתן למצוא את כל הסגנונות בעיר – מיינסטרים, מוזיקה שחורה, טכנו, רוק ועוד. עיקר חיי הלילה מתרכזים לאזור הרובע היהודי של העיר שם יש את רחוב גוז׳דו (Goszdu) המפורסם שכולל הרבה מסעדות, ברים ומועדונים מיוחדים.

קבלו את 5 המקומות המומלצים שלי לבילוי בעיר:

Szimpla Kert

הבר התיירותי של בודפשט. הסימפלה ממוקם על חורבות מבנה נטוש שהיה מיועד להריסה (מגמה שקיימת בעיר), היה פעם בית חרושת לכלי מטבח ברובע היהודי והפך לאחד המקומות המוכרים בעיר בזכות החצרות המדליקים של המקום, העיצוב האורבני האותנטי והמיוחד ומגוון ברים וחדרים שמעוצבים בסגנונות שונים ואפילו אפשר לעשן שם נרגילות. פתוח כל היום מגיל 18 ומעלה. בימי ראשון מתקיים שוק איכרים מקומי.

אם יצאתם במאנץ׳ מהבר, ממש צמוד לסימפלה תמצאו מתחם קורוונים של אוכל מהיר וטעים כגון: המבורגר, פיצה,פסטה, קורטוש על גחלים, לנגוש ועוד.

כתובת: 1075, Budapest Kazinczy utca 14

אתר: szimpla.eu

Rumpus TIKI BAR

ממש קרוב לגוז׳דו ברחוב Király utca תמצאו את הקוקטיילים הכי שווים בעיר ללא ספק. בר קוקטיילים בסגנון הוואי שמציע תפריט קוקטיילים טרופיים, מוזיקה טובה ואווירה מעולה. במידה ואתם מגיעים לביקור עם כל המשפחה יש גם קוקטיילים ללא אלכוהול. הטיקי בר אחלה מקום להתחיל את הערב עם קוקטייל טוב שמצטלם אפילו עוד יותר טוב.

כתובת: 1075 Budapest, Király u. 19

אתר: rumpus.hu

Rumpus Tiki Bar. צילום מתוך rumpus.hu
Rumpus Tiki Bar. צילום מתוך rumpus.hu

Instant

בדומה לסימפלה קרט, גם האינשטנט ממוקם בבניין הרוס שהיה מיועד להריסה. המעדון התאחד עם מועדון אחר בשם Fogas והם ממוקמים במבנה הכולל 2 חצרות ו- 8 ברים וחדרים שונים עם מוזיקה שונה בשטח של לא פחות מ- 1200 מטרים. הכניסה מגיל 18 ומעלה. פתוח מ- 16:00 עד 06:00 בבוקר. המסיבות בסופ״ש מתחילות ב- 23:00 ונמשכות עד שעות הבוקר.

כתובת: Budapest VII, Akácfa u. 49-51

אתר: instant-fogas.com

Instant. צילום מתוך instant-fogas.com
Instant. צילום מתוך instant-fogas.com

La Bodeguita del Medio

הכירו את הבר הקובני של בודפשט, בר עם חצר ענקית, אווירה מעולה, להקה המנגנת מוזיקה קובנית חיה, רקדניות וקוקטיילים טובים. המקום פתוח כל יום, אבל המסיבות המרכזיות הן בסופ״ש – שישי, שבת וראשון.

כתובת: Dob u. 57, 1074 Hungary

אתר: labodeguitadelmedio.hu

La Bodeguita del Medio. צילום מתוך labodeguitadelmedio.hu
La Bodeguita del Medio. צילום מתוך labodeguitadelmedio.hu

Ötkert

המועדון הממוקם קרוב לבזיליקה משמש ביום כמסעדה הונגרית לא רעה, ובלילה זה הופך למועדון ענקי למסיבות עד הבוקר. גם הוא הוקם על חורבות בניין שהיה מיועד להריסה ומכיל חצר פנימית מדליקה. מבחינת מוזיקה, בעיקר מוזיקה שחורה ומיינסטרים. האוטקרט עובד רק בסופ״ש חמישי, שישי ושבת.

כתובת: Zrínyi u. 4/A, 1051 Hungary

אתר: otkert.hu

Ötkert. צילום מתוך אתר המועדון otkert.hu
Ötkert. צילום מתוך אתר המועדון otkert.hu