טרולי (Trolly) הוא אתר המלצות של דיילי אוויר למקומות בחו"ל, של מדריכי טיולים בחו״ל, של ישראלים שחיים בחו״ל, של טייסים ואנשים שמבינים בחו״ל. אנחנו קהילה של אנשים שמסתובבים בכל מקום ומכירים את המסעדות הטובות, את האטרקציות הזולות, את חנויות הבגדים וכל הטיפים הכי טובים לטיול הבא שלכם.

לא סתם אומרים שהעולם בכף ידם של דיילי האוויר. לעתים מוצאים עצמם הדיילים בשבוע אחד בשלושה מקומות שונים בעולם, עושים צ'ק אין בפייסבוק ומוציאים לכם את העיניים בדברים שהם מביאים מחו"ל. הדיילים מכירים את הפינות הכי טובות להסתובב בהן, את המסעדות הכי טובות לאכול בהן ואת החנויות הכי מגניבות לקנות בהן. כל טרנד חדש שהדיילים מכירים או מביאים תמצאו כאן. ההמלצות הן עדכניות ורלוונטיות יותר מכל אתר אחר המציע לכם המלצות וטיפים לטייל בעולם.

מדריכי הטיולים בחו״ל הם אנשים שתרבויות מרתקות אותם, אנשים שחיידק הטיול בעולם נדבק בהם כל כך חזק שהם מרגישים שהם צריכים להדביק אחרים בו. מדריכי הטיולים בחו״ל יכירו את הפינות הכי מעניינות, היסטוריה, אמנות, אוכל מקומי, ובעיקר את הסיפור שישאירו אתכם מרותקים בכל רגע בטיול. ההמלצות שלהם תמיד יכילו מידע פיקנטי.

ישראלים שחיים בחו״ל הם פשוט מקומיים ביעד שאתם הולכים להגיע אליו. אם יש מישהו שיכול להמליץ לכם מה לעשות במקום שאליו אתם הולכים להגיע אלו הישראלים שגרים שם כבר עכשיו ופשוט עשו לכם את החיים קלים.

מעוניינים לכתוב בטרולי – מוזמנים לפנות אלינו.