תקופת החורף בניו יורק היא תקופה סופר קרה, ואחת הדרכים להתחבא מהקור היא ללכת לראות הצגה או מחזמר בברודווי. אבל איך אפשר לבחור הצגה אחת לראות מתוך המגוון הרב של ההצגות שרצות כיום? אז בואו נעשה קצת סדר בבלאגן.

הכוכבים האמריקאים שיחממו לכם את החורף

American Sun

מחזה בכיכובם של סטיבן פסקואלה (סיפור פשע אמריקאי), קרי וושינגטון (סקנדל) וג'רמי ג'ורדן (Newsies, Smash s.2 ו- Supergirl) המספר על העם האמריקאי וכיצד הם עוסקים ביחסים משפחתיים, אהבה, אובדן וזהות. המחזה מתוכנן להופיע עד ה- 27.1.19.

איך משיגים כרטיס מוזל: ניתן לקנות כרטיס מוזל בהצגת כרטיס סטודנט בעלות של $40 בקופות התאטרון בבוקר ההופעה. עם כל כרטיס סטודנט ניתן לרכוש עד 2 כרטיסים.

אנסטסיה

מחזמר שמבוסס על הסרט המצוייר בעל אותו שם, מספר את סיפורה של אנסטסיה השייכת למשפחת המלוכה בסנט פטרסבורג, אשר כל משפחתה מוצאים להורג והיא מצליחה לברוח. שנים אחר כך, לאחר שאיבדה את זכרונה והיא נקראת אניה, היא יוצאת לגלות פרטים בנוגע לעברה ומשחלתה, כאשר היא נרדפת על ידי קצין סובייטי הנחוש בדעתו להשתיק אותה, ונעזרת באריסטוקרט שהפך לרמאי, שביחד הם יוצאים להרפתקה על מנת שתוכל למצוא את הבית שלה, אהבה ומשפחתה. קודי סימפסון (זמר אוסטרלי) משחק במחזמר את דימיטרי, ונכנס לתפקיד ממש בימים אלו.

איך משיגים כרטיס מוזל: למחזמר יש 2 סוגי כרטיסים מוזלים, שעלות שניהם היא $42: הגרלה דיגיטלית אליה ניתן להיכנס באמצעות כניסה לאתר anastasiabroadwaylottery.com ביום המופע החל מחצות (ועד השעה 09:00 להופעת צהריים ועד השעה 14:00 להופעת ערב). בנוסף, ניתן לקנות עד 2 כרטיסים מוזלים במתכונת של כל הקודם זוכה בקופות התאטרון החל מ- 10 בבוקר.

The Cher Show

"סופרסטארים באים והולכים. שר היא לנצח". ככה מציגים את המחזמר החדש על חייה של הזמרת המוכרת שר, עם 35 להיטים של שר משישה עשורים וסיפורי העליה והנפילה שלה לאורך השנים. במחמזר משחקת שחקנית ברודווי מוכרת, סטפני ג' בלוק, ששיחקה במחזות Anything Goes, 9 to 5 ועוד הצגות וסדרות טלויזיה מוכרות.

איך משיגים כרטיס מוזל: על מנת להיכנס להגרלה הדיגיטלית ולזכות בכרטיס ב- $42, היכנסו לאתר lottery.broadwaydirect.com/show/cher החל משעה 21:00 יום לפני המופע ועד 09:00 ביום המופע להצגת צהריים ומהשעה 08:00 עד 14:00 להצגת ערב. הזוכים יקבלו הודעה שעה לפני ההופעה ויצטרכו לשלם בכרטיס אשראי באתר. כל משתתף יכול להיכנס פעם אחת להגרלה ולבחור כרטיס אחד או שניים.

Frozen

מחזמר שמבוסס על הסרט המצליח של דיסני ומספר את סיפורן של הנסיכות אנה ואלזה. את אלזה משחקת שחקנית ברודווי ותיקה, קייסי לוי, אשר שיחקה בברודווי בעלובי החיים, Ghost, שיער, Wicked, היירספריי ועוד הצגות אוף ברודווי וטורים בארה"ב.

איך משיגים כרטיס מוזל: על מנת להיכנס להגרלה הדיגיטלית ולזכות בכרטיס ב- $30, היכנסו לאתר frozenthemusical.com/lottery. הרשמה להגרלה נפתחת ביום שבת לכל ההופעות של אותו השבוע (ראשון עד שבת), וניתן להירשם להופעה עד 11:00 ביום שלפני. הזוכים יקבלו הודעה בשעה 12:30 ביום שלפני ההופעה ויצטרכו לשלם בכרטיס אשראי באתר עד השעה 22:00 ביום שלפני ההופעה. כל משתתף יכול להיכנס פעם אחת להגרלה ולבחר כרטיס אחד או שניים.

Hamilton

אחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר בברודווי ובעולם מהרגע שעלה בקיץ 2015 ומספר את סיפורם של ארבעת האבות המייסדים של אמריקה. במחזמר מופיע בימים אלה מי שהתחיל את דרכו כג'יני במחזמר אלאדין, תפקיד עליו קיבל את פרס הטוני לשחק הטוב ביותר, ג'יימס מונרו איגלהארט. במחזמר המילטון ג'יימס משחק את התפקיד הכפול של מרקוס דה לאפייט ותומס ג'פרסון.

איך משיגים כרטיס מוזל: על מנת להיכנס להגרלה הדיגיטלית ולזכות בכרטיס ב- $10, היכנסו לאתר HamiltonBroadway.com/lottery יומיים לפני ההצגה משעה 11:00 ועד יום לפני ההצגה בשעה 09:00. הזוכים יקבלו הודעה בשעה 11:00 יום לפני ההצגה ויצטרכו לשלם בכרטיס אשראי באתר עד השעה 16:00 ביום שלפני ההצגה. כל משתתף יכול להיכנס פעם אחת להגרלה ולבחור כרטיס אחד או שניים.

Once on This Island

הפקה מחודשת למחזמר המספר את סיפורה של טימון הצעירה שמחפשת את מקומה בעולם ומוכנה לסכן הכל למען האהבה. החל מה- 30.11 תופיע בהצגה מישל וויליאימס, חברת הלקה "דסטניז צ'יילד".

איך משיגים כרטיס מוזל: ישנה הגרלה שמתקיימת בקופות התאטרון. נרשמים להגרלה שעתיים לפני ההצגה, והזוכים מוכרזים שעה וחצי לפני. כרטיס עולה $39.5-$49.5 במזומן או אשראי, וניתן להגריל עד 2 כרטיסים לאדם.

Springsteen on Broadway

מופע סולו של הזמר הגדול ברוס ספרינגסטין, מנגן בגיטרה ובפסנתר את המוזיקה שלו ומספר על אירועים מתוך האוטוביוגרפיה שלו משנת 2016  Born to Run. המופע תוכנן לרוץ בברודווי באוקטובר-נובמבר 2017, אך בעקבות הביקוש הגבוה הוא הוארך עד יוני 2018, והוארך בפעם השלישית עד 15.12.18. כדאי למהר כדי לראות אותו לפני שיורד.

איך משיגים כרטיס מוזל: על מנת להיכנס להגרלה הדיגיטלית ולזכות בכרטיס ב- $75, היכנסו לאתר luckyseat.com/springsteen-broadway שבוע לפני המופע המבוקש והירשמו עד השעה 10:00 יום לפני המופע. הזוכים יקבלו הודעה בשעה 12:00 יום לפני ההצגה ויצטרכו לשלם בכרטיס אשראי באתר עד השעה 16:00 ביום שלפני ההצגה. כל משתתף יכול להיכנס פעם אחת להגרלה ולבחור כרטיס אחד או שניים.

The Lifespan of a Fact

מחזה בו מככבים דניאל רדקליף (הארי פוטר, האשליה 2, בחזרה מטואיצ'י, How to succeed), בובי קנאבלי (משמרת שלישית, וויל וגרייס, אמפריית הפשע, ויניל, פשע מן העבר) ושרי ג'ונס (24). המחזה מבוסס על כתבה של ד'אגתה, ועוסק בשאלה על היטשטשות הקווים שבין מציאות לדמיון, כאשר בחור צעיר מקבל משימה לבדוק את העובדות בכתבתו של ד'אגתה, ומגלה בכתבה המון "חורים". המחזה מתוכנן להופיע עד ה- 13.1.19. מהרו לפני שהמחזה יורד.

איך משיגים כרטיס מוזל: ניתן לקנות עד 2 כרטיסים מוזלים בעלות של $40 במתכונת של כל הקודם זוכה בקופות התאטרון החל מ- 10 בבוקר.

To Kill a Mockingbird

מחזה המבוסס על ספרו של הארפר לי, שזכה בפרס הפוליצר לספר זה. ג'ף דניאלס (טיפשים בלי הפסקה, חדר החדשות) משחק את אטיקוס פינץ' (דמות המבוססת על אביו של לי), עורך דין לבן המגן על איש שחור בשנות ה- 30.

איך משיגים כרטיס מוזל: ניתן לקנות עד 2 כרטיסים מוזלים בעלות של $29 במתכונת של כל הקודם זוכה בקופות התאטרון החל מ- 10 בבוקר המחזה. הכרטיסים ממוקמים ביציע. דרך נוספת לקנות כרטיסים בעלות של $32 היא דרך אתר Linctix שכתובתו lct.org/linctixMain.htm לאנשים בגילאים 21-35. ניתן לרכוש כרטיס אחד לאדם והכרטיסים ממוקמים בחלק האחורי של קומת הביניים.

כוכבים ישרלים עושים את אמריקה

The Band’s Visit

מבוסס על הסרט הישראלי זוכה 8 פרסי אופיר, "ביקור התזמורת", ומספר על תזמורת המשטרה המיצרית שמוזמנת להופיע בפתח תקווה, אך בעקבות בלבול בדרך הם מגיעים לעיירה שכוחת אל בשם " בית התקווה". שפחה ישראלית מארחת אותם עד שהאוטובוס הבא יגיע ובינתיים מתפתחים קשרים בין חברי התזמורת לתושבי המקום. המחזמר זכה ב- 10 פרסי הטוני (מתוך 11 מועמדויות) ובניהם ב- 6 הפרסים הגדולים של הטקס: מחזמר, תסריט, מוסיקה, שחקן (טוני שאלהוב), שחקנית (קטרינה לנק) ובמאי. ששון גבאי שלנו, משחק במחזמר בתפקיד הראשי אותו שיחק גם בסרט כתאופיק.

איך משיגים כרטיס מוזל: ניתן לקנות עד 2 כרטיסים מוזלים בעלות של $40 במתכונת של כל הקודם זוכה בקופות התאטרון החל מ- 10 בבוקר.

Fiddler on the roof

יחזקאל לזרוב משחק את התפקיד הראשי של טוביה בבטור האמריקאי של כנר על הגג. את המחזמר תוכלו לראות בשנה הקרובה ביותר מ- 24 ערים ברחבי ארה"ב, ובניהם – שיקגו, מילוואקי, אורלנדו, ממפיס, סן אנטוניו, אוסטין, טוסון, לוס אנג'לס, סן דיאגו, דנבר, נאשוויל, מיניאפוליס, דאלאס ועוד.

Chicago

אי אפשר בלי להזכיר את שירי מימון שהופיעה במשך שבועיים במהלך ספטמבר כרוקסי הארט במחזמר הנצחי שיקאגו. הקאסט האמריקאי מגיע לארץ במרץ 2019 ושירי תחזור לככב כרוקסי ל- 12 הצגות בלבד.

איך משיגים כרטיס מוזל: ניתן לקנות עד 2 כרטיסים מוזלים בעלות של $40 במתכונת של כל הקודם זוכה בקופות התאטרון החל מ- 10 בבוקר.