הרחק הרחק מפה, במדינת ניו-יורק, ליד אי בשם מנהטן, קיימת לה שכונה קטנה (גדולה) הנקראת ברוקלין. לכל מי שלא בעניינים, ברוקלין בשנים האחרונות הפכה להיות ה"דבר המגניב החדש". יותר ויותר מקומיים, אזרחי מנהטן ותיירים החלו פוקדים את ברוקלין והופכים אותה לסוג של פלורנטין נוסח אמריקה. חברה הצליחה לגרור אותי עד לברוקלין בשישי בערב כדי לאכול ארוחת שישי כהלכה (לא בדיוק כהלכה, תשכחו מכשרות במקום הזה) במסעדת SEA. תחילה, התנגדתי נחרצות להרחיק עד לברוקלין בשביל מסעדה. אפשר לחשוב שלא קיימות מספיק מסעדות במנהטן שיכולות להרגיע את קיבתי. מה אני אגיד לכם, היה שווה? כן!!!

SEA - מסעדה תאילנדית. צילום מתוך: עמוד המסעדה ב- Google+
SEA – מסעדה תאילנדית. צילום מתוך: עמוד המסעדה ב- Google+

מסעדת SEA ממוקמת בשכונת Williamsburg ההיפסטרית בברוקלין (ששווה ביקור בפני עצמו אבל זה כבר סיפור אחר). מדובר במסעדה תאילנדית לכל דבר. תמצאו פה בתפריט את כל המנות התאילנדיות הרגילות מרק הטום יאם, מרק הטום קא, פאד תאי, מנות הקארי השונות והמסאמאן ועוד מבחר גדול של מנות מהמטבח התאילנדי ומחוצה לו. החוויה המיוחדת במקום הזה הוא המסעדה עצמה. בכניסה למסעדה אתם עוברים, כאילו במכונת זמן, מברוקלין למקום אחר. תחשבו בנגקוק פוגש את ווגאס, זו האווירה. אבל אל תתנו לכל הפאר הזה להטעות אותכם. המחירים במקום סבירים לגמרי והאוכל טעים (פרט שולי אבל חשוב בכל זאת).

טיפ לכל הבחורות מבינינו – המנות ענקיות! אם אתן שתי בחורות בחורתיות או אם אתם לא כאלה רעבים, ממליצה לכם לחלוק ביניכם מנה.
ועוד דבר אחד אחרון – להזמין מקום מראש! אנחנו לא אמריקאים ולא אוהבים לעמוד בתור. ויש תור בכניסה. והוא ארוך. אם אתם שניים, שווה לבקש לשמור לכם שולחן ליד הבריכה, יותר כיף.

אז איך מגיעים?

כתובת: 114 North 6th Street, Brooklyn, NY 11211
קו רכבת תחתית L לתחנת Bedford ave. ושני בלוקים ברגל (עצלנים, זה קרוב, אל תדאגו).
טלפון להזמנות: (718) 384-8850
שעות:
יום א׳-יום ה׳
11:30–00:30
יום ו׳-שבת
11:30–01:30

האתר המגניב של המסעדה: www.seathainyc.com/sea/brooklyn

שטח גדול ופינות המתנה מגניבות. צילום מתוך עמוד המסעדה ב- Google+ שטח גדול ופינות המתנה מגניבות. צילום מתוך עמוד המסעדה ב- Google+