נתחיל מהסוף. מזללת הנקניקיות SAUSAGE INC היא מקום מצוין לזלול בו. ויש לכך כמה סיבות אז בלי יותר מידי מילים פשוט נמנה את אותן סיבות ותרוצו לשם לזלול:

  • הנקניקיות – לא מדובר באותה נקניקיית הוט דוג ניו יורקית המוכרת מפינת הרחוב. ששת סוגי הנקניקיות שבתפריט בהחלט ישאירו אתכם עם דילמת בחירה- נקניקיות חזיר, הודו, בקר או צמחוני בסגנון חריף, כפרי, עם תוספות בתוך הנקניקיה עצמה או בלי. ההמלצה- Chipolata – נקניקיית חזיר במילוי צ'יפוטלה.
  • הלחמניות – תפריט המקום קורא ללחמנייה לחמניית פרצל. אחרי שטעמתי אפשר לומר שמדובר בלא פחות מלחמנייה בטעם של חלה מתוקה טרייה ומקורמלת. שוב – שינוי מרענן ומיוחד לעומת הנקניקיות שמוגשות ברחוב.
  • הרטבים– כן, יש קטשופ וגם חרדל. אבל יש גם את המבחר המגוון של רטבי הבית שמוכנים במקום: פסטו, פונדו גבינה, צ'ילי וחמאה, ברביקיו מעושן ועוד. ההמלצה – רוטב החזרת הלבן ורוטב ה- Relish.
  • התוספות – גודלה המכובד של הנקניקיה והלחמניה הטעימה לא בטוח שישאירו לכם מקום לתוספת אבל בכל זאת נמליץ על טבעות הבצל הענקיות שמהוות תוספת מעולה לצד הנקניקיה.
  • המשקאות – טוב לא נמליץ לכם על הקוקה קולה והספרייט אבל לכו על הסודה הבייתית- מה שקרוי אצלנו גזוז. הטעמים כמו שאר התפריט מגוונים מאד- אפרסק, לימונענע, קרנברי , פסיפלורה והמומלץ – גזוז קוקוס.
  • המיקום – יוניון סקוור הוא אזור נפלא להסתובב בו ולערוך בו קניות, אז בסיומו של יום מוצלח כשהרעב גובר פשוט ניתן לצעוד 300 מ' דרומית לכיכר על רחוב University Place עד למספר 106 ופשוט להתיישב ולהנות.

הרבה נקניקיות בנקניקיות בע"מ
הרבה נקניקיות בנקניקיות בע"מ. צילום: יובל שב

תוספת של טבעות בצל
תוספת של טבעות בצל. מומלץ. צילום: יובל שב

הלחמניות בהחלט עושות את העבודה
הלחמניות בהחלט עושות את העבודה. צילום: יובל שב